O nás

     Portál napecto.sk poskytuje svojim návštevníkom ako aj našim klientom - gastro výrobcom a dodávateľom rôznej špecializácie - prezentovať sa pod jednou strechou. Vaše produkty a služby sú u nás zoradené tak, aby si ich Vaši zákazníci, návštevníci tohoto portálu, jednoducho našli. Prepracovaná kategorizácia uľahčuje orientáciu a umožňuje v širokom sortimente nájsť ten správny výrobok či službu.

     Okrem ponuky smerom k zákazníkom tu môžete nájsť aj svojich nových odberateľov a dodávateľov. Registrácia na portáli Vám umožní využiť rôzne spôsoby Vašej prezentácie. Popisom Vašej firmy, prezentáciou tovaru a služieb prípadne ponukou akciových výrobkov to len začína. Sme pripravení prispieť k Vášmu úspechu pri získavaní ďalších zákazníkov a nových obchodných partnerov.

     Portál napecto.sk je určený aj fanúšikom gastronómie s vyberaným jazýčkom, ktorí hľadajú kvalitné produkty od cukrárov, pekárov, mliekarov a včelárov. Vďaka našim partnerom ponúkame prehľadné informácie, kde si môžu jednotlivé produkty v blízkosti ich domova zakúpiť. Zároveň tu nájdete zaujímavosti zo sveta gastronómie, rôzne tipy a triky na vykúzlenie čo najlepších maškŕt a veľa zaujímavých receptov.

     Naším cieľom je kvalitná marketingová podpora portálu napecto.sk, ktorou efektívne zviditeľňujeme Vás – našich klientov, pred širokou verejnosťou na Slovensku.

 

 

Prečo si u nás vytvoriť firemný profil?

 1) Portál napecto.sk  je jedinečný svojho druhu!

 2) Základný balík služieb je bezplatný.

 3) Vyplnenie profilu je jednoduché, prehľadné, s možnosťou vloženia fotografií Vášho zariadenia či produktov, čo Vám zaberie minimum času, ale s maximálnym výsledkom.

 4) Zákazník má k dispozícii všetky potrebné informácie o Vás a Vašich produktoch či službách.

 5) Vytvorením profilu získate zľavy na ostatné služby.

 6) Sledovanosť portálu každým dňom stúpa, a to aj vďaka našim fanúšikom na facebooku.